Fujikura zmienia gamma di aste Wind TR

Fujikura estende la gamma di aste Wind TR

Wiodąca marka masztów Fujikura przedstawia dodatkowe dodatki do swojej popularnej serii masztów VENTUS TR, wprowadzając nowe VENTUS TR Red i VENTUS TR Black.

Rozszerzona linia VENTUS TR obsługuje teraz trzy profile startowe – średni-wysoki, średni i niski – dodaje specjalnie do momentu obrotowego w części szybu, w których golfiści najlepiej chodzą, poprawiając działanie i sp ójność.

Podczas gdy technologia VeloCore pozostajem wszystkich produktów VENTUS TR, dodatkowe niewiarygodnie serce stabilną platformę, warstwę warstwy ultramocnej, ultralekkiej tkaniny Towing Diffusion wzmacnia część środkową/rękojeść, z większą sztywność skrętną. Każdy profil VENTUS TR zapewnia podobne odczucie jak jego oryginalny odpowiednik VENTUS, ale z poprawioną sztywnością i zmniejszonym użytkowaniem i rotacją.

Analiza przeprowadzona w Fujikura prowadnica, że​​jednym z najbardziej narażonych na naciski punktów na trzonku jest środkowa część/chwyt podczas przejścia i downswingu. Inżynierowie Fujikura skupili się na tej konkretnej części wałków VENTUS TR, aby wykonać skręcenie i owalność, a także golfistom charakterystyczny i spójność dla prostszych i dodatkowych uderzeń.

Mówiąc o nowych konstrukcjach, Spencer Reynolds, Menedżer ds. produktów i marki Fujikura, „Za każdym razem, gdy wprowadzamy nową wersję do oferty trzonków, zawsze mówi się o rozszerzeniu i wzmocnieniu tej technologii z dodatkowymi profilami. Jakie widziałem VENTUS TR Blue skłoniły nas do ulepszenia linii o dodatkowy profil.

„Poszerzenie oferty VENTUS TR daje instalatorom więcej opcji w ramach gier VENTUS, a pomoc pomaga w działaniu gronu użytkowników w zakresie wydajności ich sterowników i lasów toru wodnego. Dzięki sześciu dostępnym profilom VENTUS o wygenerowanej charakterystyce wydajności, linia VENTUS naprawdę pali na wszystkie cylindry.”

Prowadzony na rynku w 2019 roku, VENTUS szybko stał się najlepiej sprzedającą się linią drzewek Fujikura. Był to najczęściej grany kierowca i woodshaft w sezonie 2020/21 PGA Tour i nadal jest najczęściej grany w sezonie 2021/22. W pierwszym roku na światowych trasach, VENTUS TR Blue był już używany przez kierowców i graczy na torze wodnym, aby ocenić imponującą jakość, w tym Players Championship, Open Championship, Senior Open Championship i wiele zwycięzców w DP World. Tower Obecny gracz numer 2 na świecie używa TR Blue zarówno w swoim kierowcy, jak iw swoim 3 drwnie.

Tyczki VENTUS TR Red i Black są dostępne w systemie gry wag i ugięcia na wszystkich profilach; TR Red (flex R2-X, 59g – 89g), TR Black (flex S-X, 59g – 89). Udostępniony w sprzedaży detalicznej w tym miesiącu za autoryzowanymi autoryzowanymi sprzedawcami Fujikura i wybranymi niestandardowymi aplikacjami OEM.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.fujikuragolf.com/ventus-tr

Źródła:

Bonjour, je m'appelle Jérôme et je suis golfeur professionnel. Avec 32 ans d'expérience, je suis passionné par ce sport et j'ai hâte de partager mon savoir-faire avec vous sur mon site web. Bienvenue dans mon univers golfique !